Akademia Mądrego Życia

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Grupy dyskusyjne

Grupy dyskusyjne

Email Drukuj PDF

Internet otwiera olbrzymie możliwości w dziedzinie komunikowania się. Internetowe grupy dyskusyjne są nową formą porozumiewania się i wymiany doświadczeń między ludźmi. Już istnieją, nie tysiące, ale miliony takich grup na świecie (w samym Yahoo! jest ponad milion grup). Najrozmaitsze firmy oferują za darmo coraz to wspanialsze udogodnienia dla ludzi, którzy chcą ze sobą rozmawiać. Do czego to prowadzi? Na pewno do rozwoju komunikacji międzyludzkiej. Ale co to praktycznie oznacza, nikt z nas chyba jeszcze nie zdaje sobie dokładnie sprawy...

Od 1996 roku eksperymentuję z różnymi formami grup internetowych i jestem zafascynowany zjawiskami, jakie w nich występują. Grupy mają też swoje złe strony... ale potencjał jaki niosą wart jest zaangażowania się i odszukania dla siebie tego co dobre i twórcze. Na pewno są doskonałym narzędziem rozwoju osobowości, poznawania siebie i ludzkiej natury. Ze wszystkich wypróbowanych przeze mnie serwerów wybrałem Yahoo! (uwaga: wykrzyknik jest częścią nazwy).

Serwis Yahoo! jest doskonale zaprojektowany i oferujący wiele możliwości. Używa go miliony ludzi na świecie. Jest on również bardzo popularny w Polsce. Dyskusje prowadzone się w różnych językach. W naszych grupach Systemu TeTa rozmawiamy (głównie) po polsku.

Jedyną chyba wadą olbrzymiego i różnorodnego zbioru grup w Yahoo! jest to, że członkowie, kiedy dojrzewają do samodzielnych wycieczek w przepastnych czeluściach Yahoo!, odkrywają najrozmaitsze grupy z obrazkami, jakie tam istnieją i... znikają na dłużej, zajęci studiowaniem fascynujących szczegółów anatomii człowieka, zapominając o swojej grupie. :-)

Każda z grup Systemu TeTa ma inną specyfikę, cel i zamierzenia. Zapraszam do zapoznania się z listą naszych grup oraz z zasadami dyskusji, jakie obowiązują w grupach TeTa, a potem do zapisania się do tych grup które Cię interesują. Życzę fascynujących odkryć i miłej zabawy!

medicament zopiclone en ligne France imovane generique prix pas cher

 

Kontakt

Siedziba Stowarzyszenia:
Łódzki Dom Kultury
ul. Traugutta 18
90-113 Łódź

Adres do korespondencji:
ul. Sportowa 4
98-161 Zapolice
email: a-m-z@wp.pl
tel: 605 826 175

nr konta Stowarzyszenia:
Idea Bank
94 1950 0001 2006 0005 1799 0002

KRS: 000024225
NIP: 7251933589
Regon: 100 105 598

Polecane pozycje literackie

"Drogi do wolności" - praca zbiorowa pod redakcją Tadeusza Niwińskiego

Przedstawiam, wydaną w czerwcu 2013 roku, książkę będącą wspólnym dziełem członków naszej Akademii.

"Drogi do wolności"

Więcej …
 
Książki przeczytane w pociągu...

Długa podróż pociągiem jest dla mnie okazją do czytania. A, że ostatnio trochę jeździłam, to wpadły mi w ręce różne książki. Opiszę dziś dwie  z nich.

Pierwsza to "Alicja" Jacka Piekary.
Książeczka niewielka rozmiarem a wielka treścią. W atmosferze tajemniczości poznajemy tytułową 14-stoletnią Alicję i pewnego pisarza scenariuszy.
Alicja zadaje pytania, on odpowiada. Bardzo celne są to pytania i bardzo bezpośrednie.
A, że trafiają do człowieka - myśliciela, odpowiedzi na nie są równie ciekawe.

Więcej …